Forum  Strona Główna


 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  AlbumAlbum   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Instrukcja instalacji kabla USB bez oprogramowania
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Kabel USB - BEZ SOFTU
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
taal
Site Admin
Site Admin


Dołączył: 26 Maj 2006
Posty: 252

PostWysłany: Czw Cze 29, 2006 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To pytanie na forum samsunga Smile
Samsung stosuje rózne udziwnienia w swoich telefonach właśnie po to aby utrudnic zycie uzytkownikom, vide niedziałająca irda w X200.
Generanie Cell Phone Manager ma wpisaną kompatybilnośc z sam x640, niestety nie wspieramy nielegalnych wersji oprogramowania.
TL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Samsung
nowicjusz
nowicjusz


Dołączył: 05 Sie 2006
Posty: 1

PostWysłany: Sob Sie 05, 2006 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Kupiłen niedawno kabel do samsunga x450 i paczka zawierała kabel i małą płytkę cd blue star i na niej pisze małymi napisami oprogramowanie i sterowniki do kabla usb i jal włączam tą płyte to pokazuje sie folder usb driver a w nim instalator SetupUSB 1.9.1 i jak go odpalam to instaluje sie normalnie i potem jakby nic niema poprostu jakbym nie zainstalował programu :/ niewiem oco chodzi i co mam robic bo jestem zielony w takich sprawach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
taal
Site Admin
Site Admin


Dołączył: 26 Maj 2006
Posty: 252

PostWysłany: Pon Sie 07, 2006 8:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj,
niestety pewna partia kabli miała takie same płytki jak kable USB+Soft chcociaż tego softu nie zawierały. Kable te oczywiście dystrybuowane były jako bez oprogramowania przez co ich cena była znacząco niższa.
Soft zawieraja jedynie wyraźnie oznaczone na opakowaniu kable Blue Star od niedawna dostepne tylko w pudełkach.
Rzeczywiście informacja na płytce mogła wprowadzać w błąd, za co przepraszamy.
Polecam ściągnięcie oprogramowania ze strony producenta bądź innego oprogramowania dedykowanego do SAM jak np: http://www.idg.pl/ftp/pc_6044/MobTime.Cell.Phone.Manager.5.1.2.html

pozdrawiam,
TL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
przemek98
użytkownik
użytkownik


Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 2

PostWysłany: Pon Sie 07, 2006 2:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Mam problem ze sterownikami do kabelka usb do SE K750i.Kabel jest sprawny bo po podłączeniu fona do komputera następuje ładowanie bateri ,ale mam problem z podpisaniem sterowników ,system ich nie widzi ani na płytce ani na dysku instalacje przeprowadziłem zgodnie z instrucją zamieszczoną na forum .I jeszcze jedna sprawa na płytce pisze oprogramowanie i sterowniki oczywiście tego pierwszego brak .Jeśli to możliwe to prosze o przesłanie sterowników do kabla na adres email lub podanie linka .Oprogramowanie już ściągłem sobie i zależy mi na sterownikach,acha mam windows xp prof sp2.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
taal
Site Admin
Site Admin


Dołączył: 26 Maj 2006
Posty: 252

PostWysłany: Sro Sie 09, 2006 8:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj, jesli masz płytke i na niej sterowniki to jeśli nie jest uszkodzona to powinna wystarczyć.
Proponuje odinstalować urządzenie i PRZED wpięciem kabla do komputera, uruchomić setup z płytki. Wtedy Windows powinien sobie zakonotować że istnieje takie urządzenie jak kabel USB i przy jego wpięciu doinstalować sterowniki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
przemek98
użytkownik
użytkownik


Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 2

PostWysłany: Pon Sie 14, 2006 9:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Próbowałem instalować wszelkimi znanymi mi sposobami czyli instalacja softu
przed wpięciem kabla po wpięciu kabla wskazywałem "ręcznie" lokalizacje i nic sytem odrzuca te oprogramowanie.Porzyczłem od kolegi orginalny kabel ze sterownikami i wszystko działa , lecz niestety kabelek musze oddać więc mam znów problem bo na waszym kabelku to mogę sobie tylko ładować baterie.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Czaroo
nowicjusz
nowicjusz


Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 1

PostWysłany: Czw Sie 17, 2006 10:09 am    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem

Witam,

Ja mam podobny problem i już zabrakło mi pomysłów...
Instaluje sterowniki bez podpiętego kabla, specjalnie jeszcze robie restart, podpinam... i nic.
Dodatkowego portu (tego emulowanego) nie ma, a jak podepne z telefonem to wyskakuje nieznane urządzenie w kontrolerach USB.
Wiem, że Windows jak sobie coś zapisze to trudno go oduczyć tego ale może ktoś wie jak to zrobić bez formatowania dysku tylko przez kabel od telefonu? Wink
Próbowałem już różnych sterowników USB-COM (oczywiście wcześniejsze odinstalowywałem - jeżeli tak można nazwać tę czynność w windowsie wogóle...) i kilku programów do obsługi telefonów - nic to nie daje.
Telefon to Samsung x200...

Pozdrawiam

Czaroo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dzimi
wyjadacz
wyjadacz


Dołączył: 28 Sie 2006
Posty: 5
Skąd: Strzegom

PostWysłany: Wto Sie 29, 2006 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam pytanie jakie oprogramowanie bedzie najodpowiedniejszedla nokii 6020. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
taal
Site Admin
Site Admin


Dołączył: 26 Maj 2006
Posty: 252

PostWysłany: Wto Sie 29, 2006 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CA-42, odpowiedź jest na tym forum.
TL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dzimi
wyjadacz
wyjadacz


Dołączył: 28 Sie 2006
Posty: 5
Skąd: Strzegom

PostWysłany: Wto Sie 29, 2006 3:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posiadam od Was kabel USB wraz ze sterownikami do niego. Nie moge sobie jednak poradzic z oprogramowaniem, jakiegho programu uzyc, probowalem Nokia Pc Suite, OPM2 i nic. Telefon nie jest wykrywany. CO z tym zrobic? ;/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
taal
Site Admin
Site Admin


Dołączył: 26 Maj 2006
Posty: 252

PostWysłany: Czw Sie 31, 2006 3:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powinien działać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dzimi
wyjadacz
wyjadacz


Dołączył: 28 Sie 2006
Posty: 5
Skąd: Strzegom

PostWysłany: Nie Wrz 03, 2006 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomocy raczej nie otrzymam? To zwroce go, po co mi cos co nie dziala Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
taal
Site Admin
Site Admin


Dołączył: 26 Maj 2006
Posty: 252

PostWysłany: Czw Wrz 07, 2006 7:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Pomocy raczej nie otrzymam?

To forum to jest właśnie forma pomocy, niestety nie wszytskie problemy da się rozwiązać zdalnie, często na bazie szczątkowych informacji.
Sprzedajemy tysiące kabli i ciężko oczekiwać od nas że będziemy każdemu klientowi rozwiązywać indywidualne problemy, to nie ta klasa produktu.
Oczywiście staramy się pomagać na miarę swoich mozliwości i wielu klientów juz z tej pomocy skorzystało.
pozdrawiam,
TL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dzimi
wyjadacz
wyjadacz


Dołączył: 28 Sie 2006
Posty: 5
Skąd: Strzegom

PostWysłany: Czw Wrz 07, 2006 3:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NO tak, pytalem kilka razy. i za zadnym razem nie otrzymalem odpowiedzi. Mysle, ze skoro firma otwiera forum na ktorym udziela informacji na temat sprzedawanych przez nia produktow, to powinna tych wiadomosci rzeczywiscie udzielac. Pozatym nie widze w tym temacie tysięcy pytan...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Piotrasek16
nowicjusz
nowicjusz


Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Wrz 10, 2006 6:12 am    Temat postu: KABEL USB SIEMENS c75 Odpowiedz z cytatem

mam problem. kupilem kabel usb do siemensa c75 zainstalowalem ta mala plytke ale i tak mi nic nie smiga;/ niewykrywa moj komp kabla z telefonem;/ jesli ktos mi moze pomoc to prosze o kontakt na gg 3969582 wielkie dzieki:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Kabel USB - BEZ SOFTU Wszystkie czasy w strefie GMT
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
design by Tomasz Lubas, all rights reserved