Forum  Strona Główna

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  AlbumAlbum   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prosze o upload sterownikow

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Sterowniki do kabli USB
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rosz
nowicjusz
nowicjusz

PostWysłany: Wto Paź 20, 2009 1:32 am    Temat postu: Prosze o upload sterownikow Odpowiedz z cytatem

Witam
Dwa dni temu zakupilem wasz produkt,kabel usb ze sterownikami.Niestety mam z nim problem,aczkolwiek moj telefon nie wykrywa kabla ani komputer.Najgorsze jest to ze plyta ze sterownikami ulegla pogryzieniu przez mojego psa i nie czyta jej w napedzie.

Prosilbym o upload na jakikolwiek server tej plyty lub sterowniki ktore by zadzialaly na moim telefonie Nokia 5200
Moj kabel to: NOK DKE-2

Ps.Przeszukalem cale google i nic sesownego nie znalazlem,a PC Suite nie odpala,wiec pozostaje mi tylko prosic na stronie producenta.
Pozdrawiam i czekam na odpis
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Sterowniki do kabli USB Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: