Forum  Strona Główna

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  AlbumAlbum   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

test akumulatorków konsumenckich AA i AAA

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Test Akumulatorków konsumenckich
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mrutyna
wymiatacz
wymiatacz

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2007 8:43 am    Temat postu: test akumulatorków konsumenckich AA i AAA Odpowiedz z cytatem

Po przeprowadzeniu testów na akumulatorkach marki Blue Star otrzymaliśmy bardzo dobre wyniki.
Akumulatorki są jednymi z najlepszych na naszym rynku. Akumulatorki wytrzymują ponad 700 cykli naładowań i rozładowań co odpowiada codziennemu ładowaniu przez okres prawie dwóch lat!!
Akumulatorki AA o pojemności 2800mAh wykazały rzeczywistą pojemność 2760mAh co jest standartowym spadkiem mocy, natomiast akumulatorki AAA o pojemności 1250mAh wykazały rzeczywistą pojemnosć 1220mAh. Dane te klasyfikują akumulatorki Blue Star wśród najlepszych akumulatorków dostępnych na polskim rynku.
DARK
użytkownik
użytkownik

PostWysłany: Sro Lut 25, 2009 8:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja wczoraj przeprowadziłem testy na 4 akumulatorkach ładowarką BC700 i wyszło mi ze maja pomiedzy 800 a 900 mAh. Mam jeszcze 8szt do sprawdzenia ale po tym co widać poprzedni post to sciema
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DARK
użytkownik
użytkownik

PostWysłany: Nie Mar 01, 2009 7:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nastepna czwórka przetestowana pojemność od 850 do 1000 wiec są nawet niezłe w porównaniu np. do pentagramów 1000 kóre maja wszystkie po 850mAh marwi mnie natomiast rozrzut parametrów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Test Akumulatorków konsumenckich Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: