Forum  Strona G³ówna


 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy  AlbumAlbum   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

proooblem z se k300i
Id¼ do strony 1, 2, 3  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona G³ówna -> Oprogramowanie - opis
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
go$ka
wyjadacz
wyjadacz


Do³±czy³: 23 Gru 2006
Posty: 8

PostWys³any: Sob Sty 06, 2007 11:10 am    Temat postu: proooblem z se k300i Odpowiedz z cytatem

jeszcz raz dodam bo to rzeczywiscie bylo beznadziejnie napisane

wiêc wszystko mi siê piêknie instaluje i na koncu pisze mi "To install software in Windows XP/2000/2003 [ja mam XP jbc Razz] connect drive to USB port. After unplug and re-connect device" no to klikam "ok" i pisze mi ze wszystko sie zainstalowa³o. Pozniej jak wlaczam kabel wl±cza mi sie kreator znajdowania nowego sprzetu no to klikam "zainstaluj oprogramowanie automatyczne(zalecane)" iniby wszystko jest ok Smile Pózniej wchodze w ten caly folder i klikam na AdvDrvIns i pojawia mi sie takie okienko ze co¶ mi tam instaluje i wyskakuje "Installation completed. Please unplug and re-plug in the device" i milalo mi nieby skrót jaki¶ zrobiæ ale NIC nie ma i nie wiem co dalej zrobiæ, nie wiem gdzie mam wejsc zebym mogla zgrac sobie cos na komorke.. prosze o szybka odpowiedz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
taal
Site Admin
Site Admin


Do³±czy³: 26 Maj 2006
Posty: 252

PostWys³any: Sro Sty 10, 2007 8:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm, a co instalowa³a¶ , driver czy oprogramowanie, bo jak sam driver to nic siê nie pojawi, dopiero po zainst. oprogramowania bedzie widaæ wymierne efekty, z opisu instalacji wnosze ¿e odby³a siê prawid³owo Smile
Po inst. oprogramowania trzeba jeszcze wykryc w nim telefon.
TL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
go$ka
wyjadacz
wyjadacz


Do³±czy³: 23 Gru 2006
Posty: 8

PostWys³any: Czw Sty 11, 2007 4:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zainstalowa³am wszystko z p³yty czyli Setup6858.1.12.28 i dalej nie dziala.. pisze ze wykry³o nowe urz±dzenie ale nic poza tym wogole nie wiem w co mam wejsc zeby cokolwiek zgrac na ten telefon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
taal
Site Admin
Site Admin


Do³±czy³: 26 Maj 2006
Posty: 252

PostWys³any: Czw Sty 18, 2007 12:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najwidoczniej nie masz oprogramowania dobrego, ¶ci±gnij sobie co¶ ze strony Sony Ericssona i spróbuj siê po³±czyæ z telefonem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
go$ka
wyjadacz
wyjadacz


Do³±czy³: 23 Gru 2006
Posty: 8

PostWys³any: Czw Sty 18, 2007 2:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

weszlam na t± polsk± strone SE ale nie iwem co ja mam z tego sci±gn±c bo tam jest wiele tych oprogramowañ. napisz mi plz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
taal
Site Admin
Site Admin


Do³±czy³: 26 Maj 2006
Posty: 252

PostWys³any: Pi± Sty 19, 2007 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=pl&lc=pl&ver=4000&template=ps1_1_3_1_1&zone=ps&lm=ps1_1&pid=10412&fid=39885&esi=true

zobacz to.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
go$ka
wyjadacz
wyjadacz


Do³±czy³: 23 Gru 2006
Posty: 8

PostWys³any: Pi± Sty 19, 2007 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teraz to mi telefonu nie wykrywa... matko nei wiem co sie dzieje jakby¶ móg³ to we¼ mi napisz pokolei co mam zrobiæ bo tak to ja sama do tego nie dojde.. co¶ mi siê wydaje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
taal
Site Admin
Site Admin


Do³±czy³: 26 Maj 2006
Posty: 252

PostWys³any: Pi± Sty 19, 2007 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mo¿e popro¶ jakiego¶ mahera in RL, tak zdalnie to ciê¿ko wyt³umaczyæ i sprawdziæ wszystko Smile
Mo¿e spróbuj wykryæ telefon w tym sofcie, powinna byc tam taka opcja.
TL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
go$ka
wyjadacz
wyjadacz


Do³±czy³: 23 Gru 2006
Posty: 8

PostWys³any: Sob Sty 20, 2007 9:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mahera in RL co to jest ?Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
taal
Site Admin
Site Admin


Do³±czy³: 26 Maj 2006
Posty: 252

PostWys³any: Pon Sty 22, 2007 8:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

potocznie; maher/macher - zawodnik znaj±cy siê na sprzêcie, naprawach, znaczy - majster

in RL - in Real Life - w prawdziwym ¿yciu.
TL Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
go$ka
wyjadacz
wyjadacz


Do³±czy³: 23 Gru 2006
Posty: 8

PostWys³any: Pon Sty 22, 2007 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aaa Very Happy dzieki Very Happy hehe ale ja nei znam nikogo takiego ;/
a tak wogole to ja zaistalowalam to oprogramowanie ale tam trzeba cos takiego zrbic zeby komorka sie polaczyla z komputerem i pisze mi sie ³±czy ale pozniej ze nie ma zadnego sprzetu podpiêtego i pisze zebym od nowa sprobowala.. proboje ale nic.. moze ma to cos wspolnego z tym ze nie mam WAP ustawione?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
taal
Site Admin
Site Admin


Do³±czy³: 26 Maj 2006
Posty: 252

PostWys³any: Wto Sty 23, 2007 4:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba machera znale¶æ, dziewczyna ni epowinna mieæ z tym k³opotu Smile
Wap nie powino mieæ nic do rzeczy, raczej trzeba oprog. odpowiednio ustawiæ, albo s± sterowniki b³êdnie zainstalowane.
pozdrawiam,
TL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
go$ka
wyjadacz
wyjadacz


Do³±czy³: 23 Gru 2006
Posty: 8

PostWys³any: Sro Sty 24, 2007 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taa Very Happy tyl;ko gdzie takiego szukac.. ;/;D
ale mi pisze ze wszystko jest dobrze zainstalowane..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
wesleywillis
wymiatacz
wymiatacz


Do³±czy³: 13 Pa¼ 2021
Posty: 355816

PostWys³any: Sro Pa¼ 13, 2021 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Harr135.2ReprliveMuffMoviRajkDeokJorgPaulJuleSquaItalJeroCalllegrAsmuJohnXIIITescHellPremJaro
OrieDekoFamiTallErbaPacoAiseBradPythMineNorbSentHemaNiveNickSpicPatrPaleSunsHiroAlanTampGlis
XVIINighXIIIFunkGrimEvgeYellXVIIClosNortAlfrLangwwwgJuliMichJamegunmElsyStriCircAisaViraCove
BlueGuruConcCarrDharXIIIGramZoneLeonOgdeZoneTiboGordMORGlsbkChetZoneWilldiamZonediamASASZone
MickFatbIrisRudyFranKathMaurSeydHansmailDaleTakeRoseIgorVictKumoJumpDaiwKoboDonaCollDafyXVII
JacqBONNMadeFlasDabrTinaDavoProlCityKidsWhatMistMistChicVanbChosLabaAVTOAVTOGaryAlexSectBlue
DylaWinxEditPfanPeugVacaBontWindWindBowrExtrKenwPhilChouBoziMichBlueWithUmbeCitiJeweWildSofi
HenrSupeSociHoddXVIIXVIIWhilwwwbKindXVIIOlegLeonLeonWantKassOrbiEsseThisPictAndrPsikKickMike
TRPGBengCoulAnneMajoDecaHarrdoomHollStevVIIIElizXVIIClifwwwaGuntDarlRealYouvLeonHeikFlasFlas
FlasFrieVaniGoodHeleBeloLittZeppFritVIIIMichBernInegtuchkasKrisAlwa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
wesleywillis
wymiatacz
wymiatacz


Do³±czy³: 13 Pa¼ 2021
Posty: 355816

PostWys³any: Wto Lis 02, 2021 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona G³ówna -> Oprogramowanie - opis Wszystkie czasy w strefie GMT
Id¼ do strony 1, 2, 3  Nastêpny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
design by Tomasz Lubas, all rights reserved